יום ראשון, 28 ביולי 2013

פרקט בהרצליה


פרקט בהרצליה והסביבה

פרקט בהרצליה parquet-herzliya

מאת יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998פרקטים בהרצליה - פרקט בהרצליה - יורם פרקט


יורם פרקט יליד הרצליה מביא פרקטים בהרצליה לתושבי הרצליה
פרקטים למינציה בהרצליה וגם פרקטים עץ בהרצליה
מוניטין של 20 שנה מאז 1994 ועד היום
יורם פרקט כל סוגי הפרקטים בהרצליה והסביבה
טל: 050-9911998 
יורם פרקט ולא תתחרטפרקט בהרצליה - הרצליה היא עיר בשרון הממוקמת בין נתניה לתל אביב. מיקומה האסטרטגי של הרצליה גורמת לה להיות מרכזית ומבוקשת. הרצליה הייתה פעם מושבה והפכה לעיר משגשגת שהיא חלק ממחוז המרכז. הרצליה היא עיר פעילה של תיירות ונופש ומסחר.

גם ענף הריצוף והפרקט פורח בהרצליה וניתן לראות פרקט בהרצליה בבתים ודירות וגם כמובן פרקט בהרצליה בעסקים, בתי מלון, חנויות ומשרדים מכל הסוגים. כל סוגי הפרקט בהרצליה נפוצים מאד, גם פרקט עץ בהרצליה נפוץ לעומת ערים אחרות וגם פרקט למינציה בהרצליה מכל הסוגים.

ניתן לראות פרקט בהרצליה בבתים פרטיים ובוילות מפוארות כמו פרקטים בהרצליה פיתוח שנחשב לאחד מאזורי היוקרה בארץ שם לרוב בוחרים בפרקט עץ בהרצליה אבל גם בפרקט למינציה בהרצליה לרוב פרקט למינציה איכותי.

כמו שהרצליה התרחבה ונוספו לה שכונות מגורים רבות כך התרחב הפרקט בהרצליה גם לשכונות רבות אחרות בהרצליה. כיום ניתן למצוא פרקט בהרצליה גם בשכונות אחרות של הרצליה כמו הרצליה הירוקה, הרצליה ב, הרצליה הצעירה, שכונת צמרות וכמובן גם פרקט בנווה אמירים, בויצמן, גורדון, פרקט בנוף ים, שכונת נחלת ישאל, גן רש"ל, שכונת נווה עובד, שיכון החיילים המשוחררים, שיכון מפ"ם, יד התשעה ונווה עמל.

הפרקט בהרצליה השתרש עמוק בתודעת הצרכן ההרצליני שחפץ ברצפת פרקט יפה ואיכותית במחיר משתלם בדומה לפרקט בהרצליה פיתוח ובאזורי היוקרה של הרצליה.

לא פלא איפה שלפרקט בהרצליה חלק ניכר בתעשייה מסחר ותיירות בעיר בין סוגי הריצוף הנפוצים גם פרקט למינציה בהרצליה וגם פרקט עץ בהרצליה ואין ספק שפרקט בהרצליה מועדף בבתים רבים.

לא נשכח פרקט בהרצליה המיועד לדירות שכורות שם מבקשים בעלי הדירות לשדרג את הדירה באמצעות התקנת פרקט בהרצליה מה שמעלה את ערך הדירה ותורם למראה יפה יותר בזכות הפרקט בהרצליה.

יורם פרקט מכירה והתקנה יליד הרצליה. כמי שגדל בעיר הרצליה מכיר היטב את אזוריה ותושביה ובמקביל בעל וותק ונסיון עשיר ביותר בתחום הפרקט ישמח להתאים לכל אחד פרקט בהרצליה שהכי מתאים לצרכים שלו ולתקציב שלו.

יורם פרקט מגיע עד אליכם עם סופרמרקט פרקטים במבחר גדול ביותר, פרקט זול בהרצליה או פרקט יוקרתי בהרצליה הכל לפי הטעם והכיס. יש לנו היצע פרקט בהרצליה של כ 12 חברות פרקטים שונות ויותר מ 450 צבעים של פרקט למינציה וזאת בנוסף ל 50 דגמי פרקט עץ מזנים שונים ופרקט עמיד במים בהרצליה.

שירות צמוד לכל סוגי הפרקט בהרצליה ללא כל התחייבות מצידכם הכולל ייעוץ אישי ומקצועי התאמת פרקט בהרצליה לטעם לסגנון ובמחיר סביר ומשתלם. וכמובן לאחר מכן התקנת פרקטים בהרצליה ואוזן קשבת תמיד גם שנים אחרי ההתקנה.

יורם פרקט מבצע התקנת פרקט בהרצליה בכל השכונות ולכל אחד. יורם פרקט נסיון רב בהרכבת פרקט בהרצליה מכל הסוגים ובכל השיטות, גם הנחת פרקט בהרצליה וגם הדבקת פרקט בהרצליה לפי הצורך.

ליורם פרקט מכירה והתקנה אינספור המלצות של לקוחות שבחרו פרקט בהרצליה אצל יורם פרקט וישמחו לספר לכם באופן אישי ואפילו לפתוח את דלת ביתם כדי שתוכלו להתרשם מהפרקט היפה שעשה להם יורם פרקט בהרצליה.

יורם פרקט מכירה והתקנה - פרקט הרצליה והסביבה באחריות ואמינות. 

יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998

אולם התצוגה לפרקטים עבר לאזה"ת בת-ים רח' אהוד קינמון 29 מול טיב טעם

אל אולם התצוגה של יורם פרקט מגיעים מקרוב ומרחוק בגלל המוניטין והמבחר הגדול

בנוסף מעניקים גם ביקור בבית הלקוח בהרצליה והאזור ללא כל התחייבות בתיאום מראש

שירות פרקטים 24 שעות 7 ימים בשבוע

אתר פרקט בהרצליה

פרגנו לנו בפייסבוק:    http://www.facebook.com/parquet.floor
פרקטים בהרצליה | פרקט בהרצליה | פרקטים הרצליה | פרקט הרצליה
גם המלצות לקוחות מהרצליה על פרקטים בהרצליה על ידי יורם פרקט

המלצות פרקטים בהרצליה - יורם פרקט


פרקטים בהרצליה - פרקט בהרצליה - יורם פרקט


פרקטים בהרצליה הירוקה, פרקטים בצמרות, פרקטים בנווה אמירים
פרקטים בהרצליה מרכז, פרקטים בנווה עמל, פרקטים בנוף ים ועוד

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.