יום חמישי, 22 בספטמבר 2011

פרקטים בהרצליה parquetim-herzliya


פרקטים בהרצליה והאזור

פרקטים בהרצליה parquetim-herzliya

מאת יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998
הרצליה - עיר חוף בשרון בין נתניה לתל אביב.

תחילתה של הרצליה כמושבה שהפכה לעיר גדולה ומשגשגת שהיא חלק ממחוז תל אביב והמרכז. הרצליה היא עיר פעילה של תיירות ונופש ומסחר.

גם ענף הפרקטים בהרצליה משגשג בעסקים, בתי מלון, חנויות, משרדים, בתים פרטיים ודירות.

כל סוגי הפרקטים בהרצליה נפוצים למדי, החל מפרקטים יוקרתיים מעץ גושני מלא טבעי, דרך פרקטים שכבתיים ועד פרקטים למינציה שמחירם שווה לכל כיס.

את הפרקטים בהרצליה ניתן לראות כיום בבתי היוקרה ובוילות בהרצליה באזורים כמו הרצליה פיתוח שנחשב לאחד מאזורי המגורים היוקרתיים בישראל שם לרוב בוחרים ברצפות פרקטים מעץ ופרקטים שכבתיים, לעיתים גם בשילוב של פרקטים למינציה איכותיים ויוקרתיים.

בנוסף כשם שהעיר הרצליה התרחבה ונוספו לה שכונות רבות כך התרחבו הפרקטים בהרצליה גם לשכונות רבות אחרות בהרצליה  וכיום ניתן למצוא פרקטים גם בשכונות כמו הרצליה הירוקה, הרצליה ב, הרצליה הצעירה, שכונת צמרות, נווה אמירים, ויצמן, גורדון, נוף ים, שכונת נחלת ישאל, גן רש"ל, שכונת נווה עובד, שיכון החיילים המשוחררים, שיכון מפ"ם, יד התשעה ונווה עמל.

הפרקטים בהרצליה השתרשו עמוק בתודעת הצרכן שמבקש לעצמו רצפת פרקטים יפה ואיכותית במחיר אטרקטיבי בדומה לפרקטים של שכניו תושבי אזורי היוקרה בהרצליה פיתוח.

לא פלא איפה שהפרקטים בהרצליה קנו להם מקום מכובד בין סוגי הריצוף הנפוצים גם פרקטים למינציה ועץ בהרצליה לצרכי תעשייה מסחר ותיירות בעיר וגם פרקטים למינציה ועץ כריצוף מועדף לבתים וילות דירות יוקרה ודירות רגילות.

ואפילו פרקטים בהרצליה לדירות ישנות ודירות שכורות שבעליהן מבקשים לשדרג את הדירה בהרצליה על ידי התקנת פרקטים בהרצליה דבר שמעלה את ערך הדירה ותורם למראה הדירה בהרצליה.

יורם פרקט מכירה והתקנה - כיליד הרצליה ומי שגדל בהרצליה ומכיר את אזוריה ותושביה מחד ומאידך שועל ותיק בתחום הפרקטים מוסמך ומומחה בעל שם לפרקטים, ישמח להתאים לכל אחד מתושבי הרצליה ובעלי העסקים שבה את הפרקטים בהרצליה שמתאימים לצרכים שלו ולתקציב שלו.

יורם פרקט מביא לכם עד לעסק או לדירה שלכם בהרצליה מבחר פרקטים גדול מאד ממיטב השמות המובילים בעולם בפרקטים וממיטב חברות הפרקטים.

השירות עד הבית לכל סוגי הפרקטים ללא כל התחייבות תוך כולל ייעוץ והתאמת פרקטים בהרצליה לטעם לסגנון ובמחיר סביר ביותר.

יורם פרקט מכירה והתקנה מבצע התקנת פרקטים בהרצליה בכל השכונות ולכל דורש ובכל שיטות התקנת פרקטים בהרצליה, הדבקת פרקטים מקצועית והנחת פרקטים בהרצליה.

ליורם פרקט מכירה והתקנה ניסיון עשיר והמלצות לקוחות פרקטים מהרצליה שישמחו להמליץ בחום ואפילו ישמחו לפתוח את דירתם בהרצליה כדי שתוכלו לבוא לראות ולהתרשם מיופי הפרקטים של יורם פרקט מכירה והתקנה גם שנים לאחר ביצוע התקנת הפרקטים בהרצליה.

יורם פרקט מכירה והתקנה - פרקטים לשירות כל תושבי הרצליה. 

יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998

אולם תצוגה נמצא באזה"ת בת-ים רח' אהוד קינמון 29 מול טיב טעם

באולם תצוגה רק פרקטים במבחר ענק ממיטב החברות למינציה ועץ

ביקור בבית הלקוח בהרצליה והאזור ללא כל התחייבות

שירות פרקטים 24 שעות 7 ימים בשבוע

אתר:  http://yoramparcet.webix.me/

יורם פרקט בפייסבוק:    http://www.facebook.com/parquet.floor
פרקטים בהרצליה | פרקט בהרצליה | פרקטים הרצליה | פרקט הרצליה


© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה


אין תגובות: